LUN-SDD-12W
THB 4,800.00
Underwater Light
LUN-SDD-12W
Dia 180mm x H 110mm
Light Source: 12W
Material: Stainless Steel
Beam Angle: 360
IP Rating: IP68
Underwater Light
LUN-SDD-12W
Dia 180mm x H 110mm
Light Source: 12W